JAZYKOVÉ KURZY

Angličtina

Němčina

Skupinové kurzy
Individuální kurzy

Italština

Individuální kurzy

Španělština

Skupinové kurzy
Individuální kurzy

Ruština

Skupinové kurzy
Individuální kurzy

Czech for Foreigners

INFORMACE

Kontakt
Mgr. Kristina Müllerová
Jazyková agentura JASNO
Prokešovo nám. 5
702 00 Ostrava

tel. 732462290
e-mail:kancelar@agenturajasno.cz
Partnerské odkazy
Svět dárkových poukazů
Lektorka španělštiny

Mgr. Hana Iridiani

Lektorka španělštiny


Hana Iridiani, lektorka španělštiny

Španělštině se věnuji od dětství, začínala jsem v jazykovém kurzu pod vedením rodilé mluvčí, pokračovala jsem na gymnáziu a tento krásný jazyk jsem si zamilovala natolik, že jsem jej vystudovala na univerzitě (Španělská filologie - Filozofická fakulta UP v Olomouci a Filozofická fakulta Ostravské univerzity). V současné době si vzdělání v oboru dále rozšiřuji v doktorském studiu Románských literatur na Filozofické fakultě v Olomouci. Absolvovala jsem studijní, pracovní a badatelské pobyty ve Španělsku (Andalusie, Kanárské ostrovy).

Studium jazyků mě odmalička velice baví, kromě španělštiny jsem se rozsáhle věnovala také studiu angličtiny, němčiny, francouzštiny a italštiny. Jsem držitelkou mezinárodních certifikátů z jazyka německého (ZMP, Goethe Institut, úroveň C1), anglického (FCE, Cambridge, úroveň B2) a španělského (zkoušky DELE, úroveň B2). Přehled ve více světových jazycích mi usnadňuje výuku a ukazuje zajímavé jazykové souvislosti.

Vyučuji jak kurzy individuální, tak skupinové, působila jsem jako učitelka jazyků na soukromém gymnáziu Iuventas v Ostravě a v současnosti vedu kurzy španělštiny na Filozofické fakultě v Olomouci. Vyučuji ráda všechny úrovně pokročilosti. Kromě jazyků se také intenzivně věnuji studiu hudby a zpěvu.